İletişim Bilgileri

MİNEFLO,SAMUR,DİNARSU,ÇAMSAN,TARKETT,NURTEKS SATIŞ MERKEZİ

  • Yetkili Kişi: Necmettin BADEM
  • Telefon numarası: +90 (532) 641-79-60 dahili no 212, 4954565
  • Adres: Atatürk mah. Hürriyet cad. No : 33 Küçükçekmece / İstanbul, Küçükçekmece, İstanbul, 34303, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler

Laminat Parke Tamiri

Laminat Parke Tamiri
Klikli bir laminat parke seçtiyseniz bu durumda işiniz diğer türe göre daha kolaydır. Klikli laminat parkede herhangi bir sorun yaşanması durumunda sorunlu olan kısıma doğru klikli kısımlardan toplaya toplaya gelirsiniz. Sorunlu olan kısıma ulaştığınızda elinizde bulunan yedek parke parçasını ya da mağazadan alacağınız parçayı buraya koyarak bu kısımdaki sorunu çözmüş olursunuz.

02.08.2018 00:00

Klikli bir laminat parke seçtiyseniz bu durumda işiniz diğer türe göre daha kolaydır.

Klikli laminat parkede herhangi bir sorun yaşanması durumunda sorunlu olan kısıma doğru klikli kısımlardan toplaya toplaya gelirsiniz.

Sorunlu olan kısıma ulaştığınızda elinizde bulunan yedek parke parçasını ya da mağazadan alacağınız parçayı buraya koyarak bu kısımdaki sorunu çözmüş olursunuz.
Böyle bir şey yaşanması durumunda artık iş işten geçmiş demektir.

Yapacağınız en güzel şey ya bir usta çağırmaktır ya da kendiniz bu konuda bilgi sahibiyseniz parkeyi yenisiyle değiştirmektir.
Çizik çok derin değilse bu durumda yapı marketlerde satılan parke kalemi çiziğin üzerini örtmeye yardımcı olacaktır.

Daha derin çiziklerde ise macun kullanılarak bu çizikler kapatılmalıdır. Macun farklı renkte olursa yine parke kalemiyle ilgili kısımlar boyanmalıdır.

Önceki Haberler
Çim Halı Yıkanır Mı?
Çim Halı Yıkanır Mı?

01.08.2018 18:14

Yapay çim halılar yıkanabilir özelliktedir, suyu yüzeyde tutmaz. İç ve dış mekanda yaz-kış kullanılabilir. Dekoratif amaçlıdır kullanılan alanların şık görünmesini sağlar.
Suni Çim Halı
Suni Çim Halı

04.06.2013 00:00

Dizayn edilen sentetik çim ürünler, diğer zemin kaplamalarına oranla; ömür, bakım ve maliyet açısından çok daha avantajlıdır. Bu sebepten dolayı Türkiye'nin önde gelen spor tesisleri ile otellerinde tercih sebebi olmuştur.
AQUAFLOOR : Sudan Etkilenmeyen Parke
AQUAFLOOR : Sudan Etkilenmeyen Parke

04.06.2013 00:00

Aquafloor sudan etkilenmeyen parke %100 su geçirmez yer döşemesi serileriyle size yıllar boyu konfor ve endişesizce kullanım rahatlığı sağlamaktadır....